O nas

Firma ALDREW Bielice sp. z o.o. powstała w 2003 roku.

Rozpoczynając swoją działalność firma stała się producentem stolarki budowlanej kontynuując tradycje rodzinne. Twarde i rzetelne podstawy rzemieślnicze pomogły jej się rozwijać. Atrybuty te zaczęły procentować, prowadząc w konsekwencji do szybkiego i prężnego rozwoju firmy.

Dziś produkty oferowane przez nas cieszą się rosnącą popularnością na rynku krajowym i zagranicznym.

Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokim kompetencjom pracowników firma osiąga wysoką jakość swoich produktów i staje się znaczącym producentem w swojej branży. Poszerzamy swoją sieć handlową o nowe produkty, aby być bliżej Państwa.

 

Kierując się maksymą "otwieramy marzenia" oferujemy Państwu produkty, które spełniają wszystkich oczekiwania. Różnorodność produktów to propozycja dla wszystkich ceniących tradycję i nowoczesność, elegancję z prostotą, wysoką jakość w przystępnej cenie.

 

 

Dla wygody użytkowników oraz w celach statystycznych strona używa plików cookies. Warunki przechowywania ich na komputerze użytkownika można zmienić poprzez odpowiednią konfigurację przeglądarki. Niewprowadzenie zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza akceptację cookies. Polityka prywatności